2026. június 11-én újra pattog a labda az óvoda udvarán, a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Gyermek és Ifjúsági Bizottságának és a Dunaújvárosi Óvoda közös szervezésének köszönhetően. 2026-ban is elrajtol az Ovi Foci Kupa bajnokság 1.
Ismét eltelt egy év. Újra emlékezünk, mint ahogy minden évben barátainkra, sporttársainkra. Távolodik a tragédiák időpontja, de erősödik bennünk az a szeretet, mellyel újra és újra összejövünk, felidézzük alakjukat, mosolyukat.
2025. szeptember 30-án újra pattog a labda az óvoda udvarán a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Gyermek- és Ifjúsági Bizottságának, valamint a Dunaújvárosi Óvoda közös szervezésének köszönhetően.